Hakkımızda

2007 yılında kurulan GÖZLÜK SANAT, Bursa Nilüfer bölgesinde kapsamlı imalat parkı; çok çeşitli yerli ve ithal ürün yelpazesi ve geniş bir görsel kolleksiyona sahip sanat galerisi ile resim ve fotoğraf sanatının iç mimarideki ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde 14 yıldır hizmet vermeye devam etmektedir.
Gözlük Sanat firmamız, ülkemiz ve dünyanın pek çok ülkesinde önemli otel, rezidans ve hastanelerin yanında modern ofislerin iç mimari projelerine sanatçı ve tasarımcı kimliği ile tablo tasarımı ve üretimi yapmaktadır.
Türkiye çapındaki bayilik ağı ile, mobilyacıdan, fotoğrafçıya, perdeciden, çerçeveciye kadar geniş bir sektörel yelpazede bayilerine büyük yatırımlar yaparak, proje işleri yanında kişiye özel tek tek üretim ve sevkiyat ile de gerekli altyapıyı oluşturmuş olarak hizmet vermektedir.
Geniş görsel kolleksiyonunu tamamlayıcı yerli ve ithal çerçeve modelleri ile tablolarınızda görmek istediğiniz estetik güzellikleri arttırmanızı mümkün kılmaktayız.

Kanvas tablo dışında satin fotoğraf kağıdına, istenen ebatta profesyonel baskı hizmeti ile müşteri memnuniyetini arttırmak önceliğini hedef edinen firmamız, bu alanda bir çok müze ve sergi çalışmalarında ürün hizmeti vermenin haklı gururunu taşımaktadır.