TESLİMAT VE İADE

Teslimat Bilgileri
Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

İade süreci ve koşulları
Size ulaşan üründe hasar veya hata olması durumunda PosterKanvas sizden paketin ve ürünün dijital görselini içeren problemle ilgili detaylı açıklama epostası talep edebilir. Hatalı ürünlerde 5 iş günü içerisinde tespit yapılıp size geri dönüş sağlanır. Talebiniz doğrultusunda ürün değişimi, ücret iadesi olarak tarafınıza telafisi yapılır. Ücret iadeleri, kredi kartı ile oluşturulan siparişler için aynı kredi kartının hesabına, banka havalesi ile oluşturulan siparişler için tarafınızdan bildirilecek IBAN bilgileri doğrultusunda yapılacatır. İade veya değişim talepleri sipariş teslimatından itibaren 14 iş günü içerisinde yapılabilir. İade talebinde bulunmak için bize ulaşın.

Kargo ücretini kim karşılar?
İadesi yapılacak ürünün hasarlı veya hatalı olması durumunda PlusCanvas ürünü adresinizden ücretsiz olarak teslim aldıracaktır.

Bunun dışındaki tüm durumlarda ürünün kargolanması ve değişim sonrası tekrar kargolanması işleminden alıcı sorumludur.

Posterkanvas iade adresleri hiçbir zaman karşı ödemeli olarak gönderilen paketleri teslim almaz.

İade yapılacak adres: Poster Kanvas / Konak Mah. Beşevler Cad. Barutçuoğlu Apt. No:93/1C Nilüfer BURSA